ГОНЧАРСТВО

Відкрийте світ гончарства!
Запрошуємо дорослих та дітей приєднатися до наших занять з гончарства. Незалежно від вашого досвіду, Ви знайдете тут натхнення і нові навички!
- Заняття в парах: розділіть радість творчості з близькими.
- Індивідуальні заняття: максимальна увага до ваших потреб і розвитку.
🔹 **Час для себе**: Заняття з гончарства - це чудова можливість відпочити від буденності і знайти внутрішню гармонію.
🔹 **Творчий розвиток для дітей**: Ваша дитина навчиться створювати унікальні речі власними руками, розвиваючи уяву і моторику.
Запишіться на пробне заняття сьогодні і відкрийте нові горизонти разом з нами!
📞 098 888 24 25
27.07.2024

Фінансова грамотність

Хочеш бути майстром своїх фінансів? Приєднуйся до нашого авторського курсу з фінансової грамотності! Отримай ключові знання про бюджетування, інвестування та керування фінансами.
Реєстрація вже відкрита! 098 888 24 25

12.05.2024

consultation

Отримати консультацію

Якщо у Вас є будь-які запитання або потрібна допомога у виборі курсу, ми завжди готові надати консультацію. Зателефонуйте нам і ми з радістю допоможемо Вам зробити правильний вибір.